ERJ-P06D3573V
MFR.Part #
ERJ-P06D3573V
JLCPCB Part #
C4187839
Description
-55℃~+155℃ 357kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS