ERJ-P06D3481V
MFR.Part #
ERJ-P06D3481V
JLCPCB Part #
C3928403
Description
-55℃~+155℃ 3.48kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS