ERJ-P06D3321V
MFR.Part #
ERJ-P06D3321V
JLCPCB Part #
C4192449
Description
-55℃~+155℃ 3.32kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS