ERJ-P06D3301V
MFR.Part #
ERJ-P06D3301V
JLCPCB Part #
C4170828
Description
-55℃~+155℃ 3.3kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS