ERJ-P06D3300V
MFR.Part #
ERJ-P06D3300V
JLCPCB Part #
C4285921
Description
-55℃~+155℃ 330Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS