ERJ-P06D3243V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-P06D3243V
JLCPCB Part #
C4072711
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 324kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS