ERJ-P06D27R4V
MFR.Part #
ERJ-P06D27R4V
JLCPCB Part #
C4079381
Description
-55℃~+155℃ 27.4Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±300ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS