ERJ-P06D2741V
MFR.Part #
ERJ-P06D2741V
JLCPCB Part #
C4312769
Description
-55℃~+155℃ 2.74kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS