ERJ-P06D2400V
MFR.Part #
ERJ-P06D2400V
JLCPCB Part #
C4031474
Description
-55℃~+155℃ 240Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS