ERJ-P06D22R1V
MFR.Part #
ERJ-P06D22R1V
JLCPCB Part #
C3984828
Description
-55℃~+155℃ 22.1Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±300ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS