ERJ-P06D2050V
MFR.Part #
ERJ-P06D2050V
JLCPCB Part #
C4140439
Description
-55℃~+155℃ 205Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS