ERJ-P06D1910V
MFR.Part #
ERJ-P06D1910V
JLCPCB Part #
C4300786
Description
-55℃~+155℃ 191Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS