ERJ-P06D18R7V
MFR.Part #
ERJ-P06D18R7V
JLCPCB Part #
C4024520
Description
-55℃~+155℃ 18.7Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±300ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS