ERJ-P06D18R2V
MFR.Part #
ERJ-P06D18R2V
JLCPCB Part #
C4053583
Description
-55℃~+155℃ 18.2Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±300ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS