ERJ-P06D1870V
MFR.Part #
ERJ-P06D1870V
JLCPCB Part #
C4238428
Description
-55℃~+155℃ 187Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS