ERJ-P06D1803V
MFR.Part #
ERJ-P06D1803V
JLCPCB Part #
C4200997
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS