ERJ-P06D1741V
MFR.Part #
ERJ-P06D1741V
JLCPCB Part #
C4147052
Description
-55℃~+155℃ 1.74kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS