ERJ-P06D1650V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-P06D1650V
JLCPCB Part #
C4147674
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 165Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS