ERJ-P06D1580V
MFR.Part #
ERJ-P06D1580V
JLCPCB Part #
C3967210
Description
-55℃~+155℃ 158Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS