ERJ-P06D1502V
MFR.Part #
ERJ-P06D1502V
JLCPCB Part #
C4165688
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS