ERJ-P06D1241V
MFR.Part #
ERJ-P06D1241V
JLCPCB Part #
C4088652
Description
-55℃~+155℃ 1.24kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS