ERJ-P06D11R5V
MFR.Part #
ERJ-P06D11R5V
JLCPCB Part #
C4091306
Description
-55℃~+155℃ 11.5Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±300ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS