ERJ-P06D11R0V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-P06D11R0V
JLCPCB Part #
C4197841
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±300ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS