ERJ-P06D10R2V
MFR.Part #
ERJ-P06D10R2V
JLCPCB Part #
C4043452
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 10.2Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±300ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS