ERJ-P06D1022V
MFR.Part #
ERJ-P06D1022V
JLCPCB Part #
C3940668
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS