ERJ-P06D1003V
MFR.Part #
ERJ-P06D1003V
JLCPCB Part #
C4165113
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS