ERJP03J914V
MFR.Part #
ERJP03J914V
JLCPCB Part #
C543203
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 200mW 910kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS