ERJP03J562V
MFR.Part #
ERJP03J562V
JLCPCB Part #
C427276
Description
-55℃~+155℃ 200mW 5.6kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS