ERJP03J561V
MFR.Part #
ERJP03J561V
JLCPCB Part #
C427270
Description
-55℃~+155℃ 200mW 560Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS