ERJP03J431V
MFR.Part #
ERJP03J431V
JLCPCB Part #
C543144
Description
-55℃~+155℃ 200mW 430Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS