ERJP03J304V
MFR.Part #
ERJP03J304V
JLCPCB Part #
C543195
Description
-55℃~+155℃ 200mW 300kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS