ERJP03J300V
MFR.Part #
ERJP03J300V
JLCPCB Part #
C543123
Description
-55℃~+155℃ 200mW 30Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS