ERJP03J2R7V
MFR.Part #
ERJP03J2R7V
JLCPCB Part #
C543100
Description
-150ppm/℃~+400ppm/℃ -55℃~+155℃ 2.7Ω 200mW Thick Film Resistor ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS