ERJP03J2R0V
MFR.Part #
ERJP03J2R0V
JLCPCB Part #
C543097
Description
-150ppm/℃~+400ppm/℃ -55℃~+155℃ 200mW 2Ω Thick Film Resistor ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS