ERJP03J162V
MFR.Part #
ERJP03J162V
JLCPCB Part #
C543154
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 200mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS