ERJP03J101V
MFR.Part #
ERJP03J101V
JLCPCB Part #
C427266
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 200mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS