ERJP03J100V
MFR.Part #
ERJP03J100V
JLCPCB Part #
C427260
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 200mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS