ERJ-P03F9313V
MFR.Part #
ERJ-P03F9313V
JLCPCB Part #
C4241091
Description
-55℃~+155℃ 200mW 931kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS