ERJP03F9103V
MFR.Part #
ERJP03F9103V
JLCPCB Part #
C543293
Description
-55℃~+155℃ 200mW 910kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS