ERJP03F9101V
MFR.Part #
ERJP03F9101V
JLCPCB Part #
C543257
Description
-55℃~+155℃ 200mW 9.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS