ERJP03F8871V
MFR.Part #
ERJP03F8871V
JLCPCB Part #
C2123054
Description
-55℃~+155℃ 200mW 8.87kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS