ERJP03F82R0V
MFR.Part #
ERJP03F82R0V
JLCPCB Part #
C543220
Description
-55℃~+155℃ 200mW 82Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS