ERJ-P03F8251V
MFR.Part #
ERJ-P03F8251V
JLCPCB Part #
C6191090
Description
-55℃~+155℃ 200mW 8.25kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS