ERJ-P03F76R8V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-P03F76R8V
JLCPCB Part #
C7184582
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 200mW 76.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS