ERJP03F7501V
MFR.Part #
ERJP03F7501V
JLCPCB Part #
C441866
Description
-55℃~+155℃ 200V 200mW 7.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS