ERJ-P03F7321V
MFR.Part #
ERJ-P03F7321V
JLCPCB Part #
C4141452
Description
-55℃~+155℃ 200mW 7.32kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS