ERJP03F6801V
MFR.Part #
ERJP03F6801V
JLCPCB Part #
C543255
Description
-55℃~+155℃ 200mW 6.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS