ERJP03F6800V
MFR.Part #
ERJP03F6800V
JLCPCB Part #
C543237
Description
-55℃~+155℃ 200mW 680Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS