ERJP03F6650V
MFR.Part #
ERJP03F6650V
JLCPCB Part #
C2123190
Description
-55℃~+155℃ 200mW 665Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS