ERJP03F61R9V
MFR.Part #
ERJP03F61R9V
JLCPCB Part #
C2123221
Description
-55℃~+155℃ 200mW 61.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS